2017 Alf Beese Cup

Provincial Cup

               

1st Round

Game

Home Team

 

Away Team

Date

 

1.

 

Hamilton Sparta (6)

 

vs

 

Lakeshore United (1)

Tuesday May 9

9:00pm Ron Joyce Stadium

 

2.

 

Aurora FC (1)

 

vs

 

Ebony Jrs (4)

Monday May 8

7:00pm Soccer Centre

 

3.

 

HFC Toronto (0)

 

vs

 

Caledon FC (2) 

Monday May 8

9:00pm Soccer Centre

 

4.

 

Club Italia Juventus (1)

 

vs

 

Durham United FA (0)

Sunday May 7

3:00pm Soccer Centre

 

5.

 

Mississauga Portofino (0)

PK

vs

 

FC Ukraine United (1)

Tuesday May 2

7:00pm Soccer Centre

 

6.

 

Burlington Clash City (5)

 

vs

 

Gold Line (4)

Sunday May 7

9:00pm Soccer Centre

 

7.

 

Phoenix SA (0)

 

vs

 

Richmond Hill (3)

Wednesday May 10

7:00pm Soccer Centre

 

8.

 

Guelph Rangers (0)

 

vs

 

Toronto Irish (2)

Sunday May 7

1:00pm Soccer Centre

 

9.

 

HNNK Dalmajica (0)

 

vs

 

GS United (4)

Monday May 9

9:00pm Soccer Centre

 

10.

 

Sporting Toronto (4)

 

vs

 

Wisla United (1)

Wednesday May 3

7:00pm Soccer Centre

 

11.

 

Aurora Hearts (4)

 

vs

 

HNK Livno (1)

Tuesday May 9

7:00pm Soccer Centre

 

12.

 

Wexford Hi Profile (1)

 

vs

 

Vaughan Azzurri (5)

Thursday May 4

7:00pm Soccer Centre

 

13.

 

Toronto Celitc (1)

 

vs

 

HNNK Zagreb (0)

Sunday May 7

5:00pm Soccer Centre

 

14.

 

Durham Celtic (3)

 

vs

 

Olimpia Toronto (1)

Sunday May 7

7:00pm Soccer Centre

 


2nd Round

Game

Home Team

 

Away Team

Date

 

15.

 

Hamilton Sparta (1)

 

vs

 

Woodbridge Strikers (3)

Sunday May 14

3:00pm Soccer Centre

 

16.

 

Ebony Jrs (1)

 

vs

 

Panathinaikos Toronto (2)

Sunday May 14

5:00pm Soccer Centre

 

17.

 

Caledon FC (3)

 

Vs

 

Durham Celtic (2)

Sunday May 14

7:00pm Soccer Centre

 

18.

 

Club Italia (1)

 

vs

 

Toronto Celtic (2)

Sunday May 14

9:00pm Soccer Centre

 

19.

 

FC Ukraine United (2)

 

Vs

 

Vaughan Azzurri (7)

Monday May 15

9:00pm Soccer Centre

 

20.

 

Burlington Clash City (1)

 

vs

 

Aurora Hearts (2)

Tuesday May 16

9:00pm Soccer Centre

 

21.

 

Richmond Hill (5)

 

vs

 

Sporting Toronto (3)

Wednesday May 17

9:00pm Soccer Centre

 

22.

 

Toronto Irish (2)

 

vs

 

GS United (3)

Thursday May 18

9:00pm Soccer Centre

 

¼ FINALS

Game

Home Team

 

Away Team

Date

 

23.

 

Woodbridge Strikers (2)

 

vs

 

GS United (0)

 

 

24.

 

Panathinkaikos (0)

 

vs

 

Richmond Hill (1)

Tuesday, July 14 

9:00 L'Amoreaux #1

 

25.

 

Caledon FC (7)

 

vs

 

Aurora Hearts (1)

Monday, June 19

9:00 Caledon F3

 

26.

 

Toronto Celtic (1)

 

vs

 

Vaughan Azzurri (3)

 

 

SEMI FINALS

Game

Home Team

 

Away Team

Date

 

27.

Woodbridge Strikers

 

vs

Vaughan Azzurri

 

 

28.

Richmond Hill SC

 

vs

Caledon FC

 

 

FINALS

Game

Home Team

 

Away Team

Date

 

29.

 

Winner Game 27

 

vs

 

Winner Game 28

 

 

© 2018, OSL  | privacy
login  
forgot password?